Locuitorii Clujului sesizează problemele orașului pe Reddit
Locuitorii municipiului Cluj-Napoca au început să-și împărtășească online nemulțumirile legate de traiul în „orașul de cinci stele”. Pe platforma Reddit, un utilizator a detaliat o serie de probleme care afectează calitatea vieții, iar reacțiile nu au întârziat să apară.