O clujeancă solicită măsuri pentru siguranța pietonilor pe strada Septimiu Albini
O locuitoare din Cluj-Napoca, de pe strada Septimiu Albini, a adresat o solicitare Primăriei pentru a spori siguranța pietonilor, în special în zona unei treceri de pietoni aflată lângă o școală. Aceasta a relatat faptul că, de multe ori, a fost aproape să fie lovită de mașini atunci când a încercat să traverseze strada.