Femeie din Cluj surprinsă furând un telefon mobil într-un magazin
O incidentă neplăcută a avut loc sâmbătă în Cluj-Napoca, când o femeie a fost surprinsă pe camerele de supraveghere în timp ce își însușea un telefon mobil într-un magazin alimentar. Fapta s-a petrecut în jurul orei 11 la magazinul Oncos, situat în apropierea gării din oraș.